FESB - Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje - Split  Share 

omicito

• Registrirani korisnik
  • Spol: Muški
  • 14.1.2012. - 29.7.2014.
  • Respect: +185
kad sam ja upisivao, meni su rekli da položim a razinu iz matematike i fiziku i da upadam.
Sad, ne znam...
Prelijepe 2 i pol godine provedene na ovom forumu. Toliko dobrog vremena, dragih ljudi i smijeha.
I naravno, dvije prekrasne osobe koje sam upoznao na ovom forumu: Phoebe i Maliganska. Da ništa, zbog vas je vrijedilo :D

Dragi moji, ostajte mi dobro, do nekog novog foruma, do nekog novog susreta.

setebos93

• Registrirani korisnik
  • Respect: +21
Koliko posto matematike (koliko A koliko B) i fizike na maturi bi bio zagarantiran upad na elektrotehniku/strojarstvo?

Evo koliko trenutno imaju zadnji koji upadaju ove godine.
strojarstvo 419,2
elektrotehnika (stručni) 458,2
strojarstvo (stručni) 349,2

Gledaju ti se 40% ocjene, 10% hrvatski i engleski, 20% matematika (sve B) i 24% fizika, ali nije obavezna.
Izravni upis imaju prva 3 mjesta na državnom ili županijskom ( ;D)  iz matematike, fizike i informatike (osim osnova informatike)

Moertz

• Registrirani korisnik
  • Respect: +1
Hvala :)
Što se tiče tih zadnjih bodova 419, 2 za strojarstvo ne čini se nimalo teško upasti. :D

Maliganska

• Registrirani korisnik
  • Spol: Ženski
  • psychologist in training
  • Respect: +742
UPISI U PRVU GODINU PREDDIPLOMSKIH I STRUČNIH STUDIJA 13. srpanj 2012.  Upis kandidata u prvu godinu preddiplomskih i stručnih studija vrši se od 18. srpnja do, zaključno, 25. srpnja 2012. godine od 9 do 14 sati. Za upis je potrebno priložiti sljedeće dokumente:

• izvornik (original) svjedodžbe o položenoj državnoj maturi,
  • izvornik (original) svjedodžbe o završenom IV razredu srednje škole,
  • izvornik (original) rodnog lista,
  • izvornik (original) domovnice,
  • dvije fotografije,
  • potvrdu o prebivalištu (pristupnici s područja Splita preslik osobne iskaznice),
  • uplatnicu kojom se potvrđuje uplata troškova upisa u iznosu od 400 kuna  uz navođenje OIB-a kandidata u rubrici Poziv na broj odobrenja i broja 67 u rubrici Model  (žiro račun Fakulteta: 2330003-1100067777).
Napomena: Prilikom upisa svaki kandidat mora imati MBG i OIB koji su potrebni radi logiranja u sustav.

Thank you for loving me
For being my eyes
When I couldn´t see
For parting my lips
When I couldn´t breathe

omicito

• Registrirani korisnik
jel itko od kolega danas bio na uvodnoj riječi?
Jesu nas zeznili s e-indeksima :/
Prelijepe 2 i pol godine provedene na ovom forumu. Toliko dobrog vremena, dragih ljudi i smijeha.
I naravno, dvije prekrasne osobe koje sam upoznao na ovom forumu: Phoebe i Maliganska. Da ništa, zbog vas je vrijedilo :D

omicito

• Registrirani korisnik
ima li budućih kolega tu? Ja sam brucoš elektrotehnike, možda vam mogu dati pokoji savjet

ZrN@

• Registrirani korisnik
  • Respect: 0
Dali je istina da se i ove godine traži sve B razina az Elektrotehniku i informacijsku tehnologiju te za industrijsko inženjerstvo na FESB-u ? znam prijatelja koji je prošle godine sve položio s B razinom,fiziku također prošao te je imao prosjek iz srednje ukupno oko 4.15 ... Ja planiram isto tako,a i prosjek ce mi biti skoro pa isti kao i njemu. Sta kazete ? nekako me strah ići na A razinu kad faks traži B i s dobrom B razinom mogu upast... Inače,prva opcija mi je Nafta u ZG , al za nju mi treba A razina ... vidit cu jos kroz ovih par dana. Nadam se da ćete me korsno posavjetovati ;)

omicito

• Registrirani korisnik
B razina je uvjet, ali ne garantira ti da ćeš upast obzirom da, ako položiš A razinu matematike, bodovi ti se množe s 1.6